Aktualności

XV Forum Stomatologii Praktycznej - Krynica 2019

Dodano: (2017-10-19 00:00:00)

 

XV FORUM STOMATOLOGII PRAKTYCZNEJ

 

SZKOLENIE & NARTY & WYPOCZYNEK

 

Krynica Zdrój 2019

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy w dniach 24.02.2019 r. – 03.03.2019 r. na  XV Forum Stomatologii Praktycznej
do Krynicy-Zdroju.

 

To świetne połączenie rozwoju zawodowego i zimowego wypoczynku.
Poniżej znajdą Państwo niezbędne informacje:

 

Data: zakwaterowanie 24.02.2018 r. – 03.03.2018 r.
           wykłady od 25.02.2018 r.  do 02.03.2018 r. w godzinach 16.00 -20.30

 

Miejsce: Hotel Jagiellonka, ul. Piłsudskiego 24, Krynica-Zdrój, Polska

 

Organizator: Towarzystwo Szkolenia Podyplomowego EURODENS

 

Kierownik naukowy:

 

Dr n med. Iwona Kuroń - Opalińska

 

Dr hab. n. med. Janusz Kleinrok
profesor wizytujący IMW, profesor nadzwyczajny WSM

 

Zaproszeni wykładowcy:

 

Dr hab. n. med. Leopold Wagner

 

Dr n.med. Agnieszka Pacyk 

 

Dr n. med. Michał Ganowicz

 

Lekarz dentysta Agata Bielewicz

 

Mariola Zubert- Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

 

Norbert Murdza -  radca prawny 


Informacji telefonicznych udziela:
Maria Kleinrok
tel. 601077941

Opis szkolenia i program dostępny na stronie: www.eurodens.pl

WYKŁADOWCY:

Dr hab. n. med. Leopold Wagner

Kierownik Zakładu Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej WUM w Warszawie. Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Autor lub współautor 195 publikacji, 15 monografii, 3 kursów multimedialnych połączonych z wydawnictwem książkowym oraz 113 wystąpień zjazdowych. Promotor 11 zrealizowanych przewodów doktorskich. Prezes Oddziału Warszawskiego PTS i Przewodniczący Kolegium Konsultantów Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Repetitio est”. Członek Akademii Pierre Faucharda i Rady naukowej czasopisma E-dentico. Wykładowca i kierownik naukowy ponad 100 kursów głównie z zakresu stomatologii estetycznej i materiałoznawstwa.

 

Dr n. med. Iwona Kuroń-Opalińska

Lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Lubelskiej Akademii Medycznej. W latach 1998-2010 pracownik naukowy  Katedry Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia UM w Lublinie, pierwsze doświadczenia zawodowych zdobywała  w pracy pod okiem prof. Marii Kleinrok. W 2005 roku obroniła pracę doktorską z dziedziny protetyki stomatologicznej. Od 2002 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną- Centrum Stomatologii Smile w Lublinie.  Pasjonatka protetyki  i stomatologii estetycznej, specjalizuje się także w leczeniu  zaburzeń  czynnościowych  narządu żucia. Wciąż intensywnie poszerza  wiedzę  i wprowadza do codziennej praktyki. Od 1999 roku jako współpracownik m.in. Dentsply i Poldentu prowadzi  szkolenia i kursy praktyczne dla lekarzy stomatologów w kraju i za granicą.

Dr n.med. Agnieszka Pacyk 

Akademię Medyczną ukończyła  w Łodzi w 1993 roku. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się wykładami i szkoleniami  w Polsce oraz zagranicą  Przez ponad dekadę zajmowała stanowisko Professional Service Manager w firmie Dentsply wprowadzając  na polski rynek  innowacyjne  grupy materiałów : kompomery oraz płynne kompozyty do techniki bulk flow . W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą tematyki materiałów kompozytowych . Od 12 lat jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  .Jej zaangażowanie oraz doświadczenie jako dydaktyka zostało docenione przez studentów i uhonorowane w przez nich tytułem „Najlepszego nauczyciela akademickiego „w roku 2015/2016. 

 Należy m.in. do PTS oraz International College of Dentists. Autorka wielu artykułów z dziedziny materiałów kompozytowych i systemów wiążących. Współautorka  kurs na temat znieczulenia miejscowego w stomatologii „Tu nie boli” .

Wielbicielka kultury włoskiej , fotografii iiPhonowej oraz muzyki 

 

Dr n. med. Michał Ganowicz

Jestem lekarzem dentystą i wykładowcą. W związku z tym moją pracę dzielę na dwie części: leczenie i uczenie. Od lat pracuję w Niewada Clinic w Warszawie i tam też leczę moich Pacjentów. Najczęściej kompozytami, które uwielbiam, ale nie tylko. Zwracam uwagę na szczegóły i okluzję. Jestem konsultantem firm 3M Dental, Medin, Cerkamed, Philips i Silmet. Dzięki temu mogę uczyć lekarzy dentystów, studentów stomatologii i higienistki, nie tylko w Polsce. Podczas moich wykładów udowadniam, że w zawodzie stomatologa proste procedury są najbardziej efektywne (oczywiście przy zwróceniu uwagi na szczegóły).

 

Dr n.med Michał Bednarski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 2002 roku. Od 2008 roku asystent w Zakładzie Endodoncji, Katedry Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2009 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną. Dr Bednarski jest autorem wielu publikacji naukowych, które ukazywały się na łamach prestiżowych czasopism, takich jak „Dental and Medical Problems”, „Magazyn Stomatologiczny” czy „Polish Journal of Environmental Studies”. Certyfikowany wykładowca Dentsply Sirona w zakresie endodoncji.

 

Mariola Zubert- Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła Wydział Higieny Stomatologicznej w Medycznym Studium Zawodowym w Olsztynie. Ma 30 lat doświadczenia w zawodzie, mimo to podąża za nowościami w dziedzinie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych. Kilka razy w roku uczestniczy w szkoleniach i kursach medycznych stale poszerzając swoje kompetencje. Zdobyte umiejętności, potwierdzone certyfikatami, wykorzystuje w codziennej pracy. Z najwyższą troską podchodzi do każdego pacjenta, starając się by wyszedł z gabinetu nie tylko zadowolony z efektów zabiegu, ale także bogatszy o wiedzę dotyczącą prawidłowej higieny jamy ustnej. Swoją wiedzą dzieli się także z adeptami zawodu prowadząc w Poldent teoretyczne i praktyczne kursy dla higienistek.

 

Norbert Murdza -  radca prawny 

wspólnik w CRU Kancelarii Radców Prawnych spółka partnerska w Lublinie, odpowiedzialny za proces wdrażania RODO i szkolenia Klientów korzystających z usług Kancelarii w tym zakresie.

Doświadczenie zawodowe w zakresie usług edukacyjnych

Wieloletnie doświadczenie jako wykładowca w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, wieloletni wykładowca w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Lublinie.